https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pr%C5%AFmyslov%C3%A1+1635%2C+Svitavy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7579138;16.4844145;Průmyslová 1635/2, Svitavy 568 02, Česko jeřábník/ce autojeřábu skup. C | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

jeřábník/ce autojeřábu skup. C

Kubík a.s. - Svitavy

Průmyslová 1635, Svitavy

Detail firmy

Roman Jonáš
602265007

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 40 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici jeřábník/ce autojeřábu ( AD 20 , AD 070) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena. Práce po celé ČR v turnusových cyklech.
POŽADAVKY: podmínkou jeřábnický průkaz + praxe min. 1 rok. Výhodou zkušenost s obsluhou autojeřábů.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky