Práce Nabídka zaměstnání

Manažer kvality

HRANIPEX CZECH REPUBLIC k.s.

J. Rýznerové 97, 396 01 Komorovice, Česko

Detail firmy

Ilona Koláriková
telefon: 565 501 243, mobil: 602 439 047
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Protože kvalita všech našich produktů je pro nás prioritou, hledáme nyní novou posilu do našeho týmu na post:

Máte rád/a nové výzvy? Je kvalita to, co Vás baví a naplňuje? Myslíte si o sobě, že Vás bude těšit pomáhat nám vytvořit funkční systém pro řízení kvality? Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, moc rádi Vás uvítáme v našem kolektivu.

Co jistě budete na této pozici potřebovat:

• velice dobrou znalost angličtiny (pokud mluvíte i německy je to Vaše výhoda)

• SŠ případně VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)

• minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

• dobré znalosti nástrojů kvality – FMEA, FSC, ISO, SPC, 8D….

• zkušenosti s řešením zákaznických reklamací a interních neshod

• aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost při řešení svěřených úkolů

• dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti

• pokročilou znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- vybudování systému řízení kvality

- nastavení základních parametrů pro hodnocení kvality výroby

- metodologie a sledování vstupní a výstupní kvality surovin a produktů

- řízení a zpracování reklamací a interních neshod

- odpovědnost za tvorbu, implementaci a dodržování všech preventivních a nápravných opatření

- kontrola a řízení dokumentace související s kvalitou výroby

- pravidelné analýzy a vyhodnocování kvalitativních indikátorů, následný reporting vedení společnosti

- neustálé zlepšování procesů vedoucích k vyšší kvalitě produktů a servisu

- zavedení parametrů kontroly kvality při uvádění nových výrobků na trh

Co Vám nabízíme my?

- tvůrčí a samostatnou práci s velkým prostorem pro seberealizaci

- jedinečnou šanci vytvořit a nastavit systém řízení kvality v naší společnosti

- možnost být součástí vedení společnosti a podílet se na její strategii a rozvoji

- adekvátní finanční ohodnocení Vašich znalostí a dovedností

- mobilní telefon a notebook

- profesionální zázemí, stabilitu a jistotu v dynamické české společnosti

- pěkné a moderní prostředí s možností zajít si do firemního fitka

Kromě výše uvedeného určitě oceníte i příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy, dovolenou navíc, příspěvek na obědy v částce 30 Kč a později i možnost využívat home office.

Líbí se Vám naše nabídka a říkáte si, že by to mohlo být to pravé pro Vás? Tak neváhejte a pošlete nám na níže uvedený e-mail svůj životopis, případně zavolejte.

Ilona Koláriková, e-mail: kolarikova@hranipex.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.