Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Telč

Diecézní charita Brno - pracoviště Telč

Telč

Ing. Vladislava Růžičková
+420 730 590 399
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 18 000,- až 22 000,- Kč

Specifické požadavky:
- min. středoškolské vzdělání v oblasti sociální práce
- orientace v systému sociální péče a znalost souvisejících předpisů
- pracovní zkušenost v pomáhající profesi
- zkušenost s terénní prací výhodou
- komunikační dovednosti
- samostatnost v rozhodování
- osobnostní předpoklady pro práci s lidmi v akutní nouzi
- časová flexibilita

Obecné předpoklady:
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:
- pracovní poměr na 0,5 úvazku
- nástup od 1. ledna 2020
- místo pracoviště Telč
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
- stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
- samostatnou a kreativní práci

Náplň práce:
- mapování terénu v regionu
- vyhledávání a kontaktování osob v nouzi
- pomoc a podpora lidem při řešení jejich nepříznivé životní situace
- působnost na celém území Telčsko

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 23. října 2019 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.