https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pra%C5%BEsk%C3%A1+851%2C+%C5%BDatec&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.3253456;13.5521185;Pražská 851, Žatec 438 01, Česko pracovník/pracovnice prodejny | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

pracovník/pracovnice prodejny

Michaela Tichá
469364145

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

místo výkonu práce: Pražská 851 Žatec
Požadavky na pracovní dovednosti:
-obchodní myšlení, prodejní dovednosti
-velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
-spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a osobní aktivitu
-ochotu se neustále učit
-znalost / praxe strojírenského oboru
-manuální zručnost,pečlivost

Náplň práce:
-jednání se zákazníky
-pultový prodej sortimentu ložisek a strojních součástí
-lisování hadic
-podílení se na inventarizaci zásob
-příjem na expedice zboží do a ze skladu
Výhodou bude
-praxe ve strojírenství
-vyučení nebo vystudování strojírenského oboru
Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr
-25 dnů dovolené
-fixní plat + prémie
-příjemné pracovní prostředí v suchém a čistém prostředí
-zaměstnanecké výhody, káva na pracovišti jako bonus
Pracovní doba
Po-Pá 7- 15:30
Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie , sleva na firemní výrobky/služby, stravenky, vzdělávací kurzy , školení, firemní akce
kontakt:tel.: 469364145, e-mail: prace@arkov.cz