Práce Nabídka zaměstnání

Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - Pelhřimov

ADÉLKA a.s. - pracoviště

Masarykovo náměstí 4, Pelhřimov

Jan Heřmánek
+420 773 788 834
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 11 000,- až 14 500,- Kč

Náplň práce: pultový prodej potravin, práce s podnikovým systémem, udržování čistoty a pořádku na pracovišti, kontakt se zákazníky.

Požadujeme: samostatnost, praxe v oboru výhodou, vstřícnost, pozitivní přístup.

Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práce u silné rodinné firmy, podpora v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání, široká škála firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka

Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí 4, 393 01 Pelhřimov
NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.