https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+N%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD+694%2C+Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1543829;15.0057910;U Nádraží 694, Jindřichův Hradec 377 01, Česko řidič kamionu MKD | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

řidič kamionu MKD

ICOM transport a.s. - 001

U Nádraží 694, Jindřichův Hradec

Detail firmy

Monika Varmužová
606773222, 606052981

  • směny

    Noční provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 42 000,- až 45 000,- Kč

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7-14h)
Náplň práce
Náplní práce je řízení kamionu s plachtovým návěsem na pravidelných linkách z CZ do Rakouska, Francie a Beneluxu. Práce se provádí v turnusu 2+1 nebo 3+1 dle dohody. Dbáme na dodržování povinných přestávek a dob řízení. Výplatní termín je 14. den v následujícím měsíci a vše přiznáváme na výplatní pásku. Pravidelné parkování v Jindřichově Hradci.
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. C+E
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* garantovaný výplatní termín
* pravidelné návraty domů a parkování výhradně v Jindřichově Hradci
* motivační složku za PHM