Finalistka Miss Jihlava OPEN 2011 se stala tváří sponzora

0

Jihlavsko


Letošní ročník soutěže Miss Jihlava měl kromě několika titulů Miss i jeden titul neoficiální. Tváří jednoho z partnerů se pro nadcházející rok stala Alice Vinklerová.

Kráska z vísky na hranicích Vysočiny a Jihočeského kraje zaujala partnera soutěže svojí něžnou krásou. Podle majitele Kryocentra, Pavla Vávry, je prototypem ledové krásky. Fyzicky možná, ovšem psychicky je Alice naopak velmi vřelý člověk, který se umí radovat ze života.

"Je pro mě příjemným překvapením, že jsem se stala Tváří Kryocentra a Kryo for Beauty bylo pro mne krásným oceněním. Něco takového jsem skutečně nečekala. Ač jsem se v rámci Miss Jihlava Open 2011 neumístila, cítím se býti vítězskou, jelikož titul Tvář Kryocentra a Kryo for Beauty mi udělal velikou radost,“ podotýká šťastná držitelka titulu.

Alice vyhrála služby Kryocentra po dobu jednoho roku zdarma a plánuje je určitě využít. „Ještě jsem neměla příležitost si pořádně prostudovat svou výhru - přeci je jen den po finále – na což se už moc těším. Určitě nějakou službu využiji, ale zároveň bych chtěla vyjít vstříc svým rodinným příslušníkům, kteří již projevili zájem o všechny ty super služby, takže nejspíš s sebou vezmu mamku, nebo někoho dalšího. Uvidíme,“ říká s úsměvem.

Dvaadvacetiletá finalistka je pracující studentkou práv a zároveň historie na Masarykově univerzitě v Brně. Jejími koníčky jsou dějiny, četba, zvířata, cestování a spousta dalších věcí. Miluje okamžiky, kdy může žít svůj život naplno a nesnáší větu, že něco nejde. Působí jako velká optimistka a i-deníku Vysočina-news.cz prozradila, kde čerpá energii.

„Svou energii čerpám z maličkostí – z blízkosti svých nejbližších, ze skopičin mé krásné čtyřnohé obludky – křížence vlkodava s vlčákem, z pěkné písničky. Zastávám názor, že život je už někdy sám o sobě dost složitý, tak proč si dělat vrásky z nepodstatností. Důležité je brát vše, pokud možno, s humorem a hlavně se nebrat zas tak moc vážně,“ říká.

Jako volnou disciplínu sehrála sympatická servírka svůj životopis ve scénce. Diváci se tak dozvěděli, že měla být dokonce egyptoložkou. „Možná to z ní trošku divně, opravdu jsem chtěla být egyptoložkou a vlastně jen náhoda (neotevření ročníku studia egyptologie v roce, kdy jsem maturovala) mne nasměrovala na studium práv. Dnes jsem za tuto náhodu velmi vděčná, jelikož svou budoucnost bych ráda viděla v povolání advokátky, ale láska ke starým časům u mne přetrvala, tak jsem si tento rok ke studiu práv přibrala ještě studium historie,“ uzavírá Alice Vinklerová.

Autor: Ondřej RázlSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
Pross lišta