Havlíčkobrodští futsalisté si připsali další vítězství

V sobotu 19. listopadu se v havlíčkobrodské sportovní hale odehrál další zápas futsalové ligy Divize E, mezi domácím týmem Pramen Havlíčkův Brod a SK Armor Lazor Vyškov B.

Před začátkem zápasu mohla vhlavách domácích panovat lehká nervozita, protože věděli o síle soupeře, kde za rezervu nastupovali zejména vzačátku sezóny hráči A týmu. Brzy se ukázalo, že nervozita byla zbytečná a během několika prvních minut se domácí ujali vedení a vpoločase šli týmy do šatny svysokým rozdílem 8:0 pro domácí.

Ve druhém poločase domácí ztratili trošku ze své koncentrace, ale nakonec i spomocí dvou vlastních gólů soupeře zvítězili vysokým rozdílem 12:2 a zůstávají tak i po osmi ligových kolech na prvním místě tabulky.