Hroši ve finále po dvou zápasech vyrovnaně

0

hroši havlíčkův brod, extraliga, softbal


Prvním víkendem odstartovala finálová série české nejvyšší softbalové soutěže, oba finalisté využili domácího prostředí, a tak je stav mezi Hrochy Havlíčkův Brod a Žraloky z Ledenic vyrovnaný 1:1. Série pokračuje v sobotu 13. října od 14.00 v brodské Hippos aréně a v neděli 14. října ve 14.30 v Ledenicích.

Hroši Havlíčkův Brod – Žraloci Ledenice 1:0

„Před výbornou návštěvou naši hráči vydřeli po spíše fotbalovém výsledku první výhru v sérii. Oba reprezentační nadhazovači Michal Holobrádek v barvách Hrochů a Jaroslav Breník za Ledenice nedovolili pálkařům téměř nic. Za celý zápas umožnil každý z nich pouze dva odpaly. Přesto ten jeden brodský zajistil naši výhru. Ve třetí směně vybojoval Jan Cabalka metu zdarma a sedmnáctiletý Jiří Šeda ho poslal dlouhým odpalem pro jediný bod zápasu,“ komentoval první duel Dušan Šnelly z domácího týmu.

Žraloci Ledenice – Hroši Havlíčkův Brod 10:6

Druhé finále na jihu Čech bylo zcela odlišné od prvního zápasu. „Na obou stranách bylo k vidění spousta odpalů a bodů. Naši hráči vstoupili do zápasu lépe a ujali se vedení prvním útokem 3:0. Je škoda, že z dobrého úvodu nevytěžili ještě více a promarnili několik dalších možností skórovat. Ve třetí směně za to pykali, když Ledenice sérií doběhů otočili až na 3:7 a my jsme poprvé poslali do finále nadhazovače Jaroslava Müllera. V dalších směně jsme dotáhli na 6:7, ale domácí odpověděli a odskočili na 6:10. Ve zbytku zápasu jsme sice dokázali dostávat běžce do skórovacích pozic, ale žádnému z nich se nepodařilo dosáhnout až na domácí metu a oba soupeři se tak po prvním víkendu rozešli smírně,“ dodal Dušan Šnelly. Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
Vysíláme živě.cz