Hroši ve finále po dvou zápasech vyrovnaně

0

hroši havlíčkův brod, extraliga, softbal


Prvním víkendem odstartovala finálová série české nejvyšší softbalové soutěže, oba finalisté využili domácího prostředí, a tak je stav mezi Hrochy Havlíčkův Brod a Žraloky z Ledenic vyrovnaný 1:1. Série pokračuje v sobotu 13. října od 14.00 v brodské Hippos aréně a v neděli 14. října ve 14.30 v Ledenicích.

Hroši Havlíčkův Brod – Žraloci Ledenice 1:0

„Před výbornou návštěvou naši hráči vydřeli po spíše fotbalovém výsledku první výhru v sérii. Oba reprezentační nadhazovači Michal Holobrádek v barvách Hrochů a Jaroslav Breník za Ledenice nedovolili pálkařům téměř nic. Za celý zápas umožnil každý z nich pouze dva odpaly. Přesto ten jeden brodský zajistil naši výhru. Ve třetí směně vybojoval Jan Cabalka metu zdarma a sedmnáctiletý Jiří Šeda ho poslal dlouhým odpalem pro jediný bod zápasu,“ komentoval první duel Dušan Šnelly z domácího týmu.

Žraloci Ledenice – Hroši Havlíčkův Brod 10:6

Druhé finále na jihu Čech bylo zcela odlišné od prvního zápasu. „Na obou stranách bylo k vidění spousta odpalů a bodů. Naši hráči vstoupili do zápasu lépe a ujali se vedení prvním útokem 3:0. Je škoda, že z dobrého úvodu nevytěžili ještě více a promarnili několik dalších možností skórovat. Ve třetí směně za to pykali, když Ledenice sérií doběhů otočili až na 3:7 a my jsme poprvé poslali do finále nadhazovače Jaroslava Müllera. V dalších směně jsme dotáhli na 6:7, ale domácí odpověděli a odskočili na 6:10. Ve zbytku zápasu jsme sice dokázali dostávat běžce do skórovacích pozic, ale žádnému z nich se nepodařilo dosáhnout až na domácí metu a oba soupeři se tak po prvním víkendu rozešli smírně,“ dodal Dušan Šnelly. Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...