Do velkomeziříčského muzea je v pátek vstup zdarma

Muzeum ve Velkém Meziříčí se v pátek 18. května účastní Mezinárodního dne muzeí. V souvislosti s těmito oslavami nabídne muzeum bezplatnou prohlídku expozic.

obrázek: Do velkomeziříčského muzea je v pátek vstup zdarma

Zámek bude možné navštívit dopoledne od 10.00 do 12.00, odpoledne pak od 13.00 do 16.00. Poslední prohlídka odchází vždy hodinu před koncem otevírací doby.

Mezinárodní den muzeí se slaví od roku 1977. Jeho cílem je posílit povědomí veřejnosti o roli muzeí v rozvoji společnosti.

Autor: Lucie Pátková

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články