Hasiči na Vysočině otevřou dveře stanic

Podobně jako v minulosti i letos otevřou profesionální hasiči na Vysočině brany svých stanic veřejnosti. Zájemci si mohou prohlédnout od pátku 6. do neděle 8. května.

obrázek: Hasiči na Vysočině otevřou dveře stanic

Veřejnosti bude každý den od 8.00 do 17.00 k dispozici všech jednadvacet stanic profesionálních hasičů kraje Vysočina a podle slov tiskové mluvčí HZS kraje Vysočina Petry Musilové si na své přijdou malí i velcí obdivovatelé.

„Návštěvníci si budou moci prohlédnout zázemí stanic včetně vybavení a detailně se seznámit s prací hasiče. Dny otevřených dveří mohou také využít školy či školky v rámci preventivně výchovné činnosti,“ prozradila Petra Musilová.

Dny otevřených dveří proběhnout na stanicích:

Havlíčkův Brod, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Humpolec, Pelhřimov, Pacov, Kamenice nad Lipou, Polná, Jihlava, Třešť, Telč, Třebíč, Jemnice, Hrotovice, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou.


Úvodní foto: archiv vysocina-news.cz

Autor: Jiří Rada

31.07.2016


Další články