Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovce uplynulého roku

Počínaje dnešním dnem odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018.

uniweb weby

Sportovní kluby, svazy a organizace mohou nominovat své favority v odborné části ankety od dnešního dne až do konce ledna 2019

„Poté od 6. února bude moci své hlasy pro nej sportovce nebo kolektivy zasílat také veřejnost. Stejně jako v předchozích ročnících se bude hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře,“ upřesňuje krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

Odborná část ankety je od 7. až do konce ledna 2019 otevřena na speciálně připravených webových stránkách spravovaných Českou unií sportu Kraje Vysočina. Veškeré údaje o nominovaných jsou přijímány pouze prostřednictvím této stránky. O jednotlivých nominacích poté rozhodne odborná komise složená z odborníků i sportovních osobností regionu.

Od 6. února do 6. března bude pro fanoušky spuštěna pod tímto odkazem veřejná část ankety. V tomto termínu může každý sportovní fanda zaslat svůj hlas nominovaným v kategorii jednotlivec a sportovní kolektiv nebo prostřednictvím formuláře přidat vlastní tip. Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina pro rok 2018 se uskuteční 11. dubna 2019 v Pelhřimově.

Více informací k anketě je také na Facebooku sportovce: www.facebook.com/sportoveckrajevysocina.

V předchozím ročníku ankety Sportovec Kraje Vysočina 2017 uspěli taekwondistka Iveta Jiránková a mistr světa v silovém trojboji David Lupač. Prvenství mezi kolektivy patřilo hokejovému klubu HC Dukla Jihlava. Veřejnost nejvíce ocenila výkony Pavlíny Havlenové v hasičském sportu a kadetský tým BM Fitness Havlíčkův Brod.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy