Malý festival loutky neminul Třebíč

Loutkové představení O Sněhurce zhlédli ve čtvrtek 26. srpna děti i jejich rodiče v Třebíčském „mateřském“ centru. Hru připravilo Divadlo Lokvar.

obrázek: Malý festival loutky neminul Třebíč

2010-08-26-loutkove-divadlo-28-640x480.JPG
Vystoupení bylo součástí IV. ročníku Malého festivalu loutky, který slavnostně odstartoval o den dříve v Moravském Krumlově, centru jeho zrodu. Během šesti dnů trvání festivalu odehraje šestnáct divadelních souborů ve čtyřiačtyřiceti obcích Vysočiny a jižní Moravy celkem pětapadesát představení pro děti bez omezení věku.

Třebíč se programu zaměřeného na loutky účastnila poprvé. Ke spokojenosti všech. „Nejen děti, ale i dospělí si odpoledne skutečně užili. Velké ocenění patří jak Peteru Vargovi, tak Ivaně Lokajové, kteří dokázali diváky zaujmout a strhnout,“ poukázala Anna Machátová z Třebíčského centra.

Překvapením pro přítomné byly dárky od zástupkyně generálního partnera festivalu, Skupiny ČEZ, Jany Štefánkové.

Autor: Lucie Pátková

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články