V Hlubokém na Třebíčsku havarovalo v neděli 13. února v ranních hodinách osobní auto, řidič s ním skončil v příkopě na střeše.
K nehodě došlo v neděli krátce před čtvrtou hodinou ráno. „Na místo vyjeli hasiči z Náměště nad Oslavou, kteří museli jednoho zraněného účastníka havárie vyprostit z vozu pomocí hydraulického nářadí. Následně odpojili AKUbaterii a zabezpečili vozidlo proti úniku provozních kapalin,“ uvedl Tomáš Pešl, operační důstojník krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina Na místě nehody zasahovali také zdravotníci a policisté.
Autor: Milan Pilař