Noční havárie na Třebíčsku

V Hlubokém na Třebíčsku havarovalo v neděli 13. února v ranních hodinách osobní auto, řidič s ním skončil v příkopě na střeše.

obrázek: Noční havárie na Třebíčsku

K nehodě došlo v neděli krátce před čtvrtou hodinou ráno. „Na místo vyjeli hasiči z Náměště nad Oslavou, kteří museli jednoho zraněného účastníka havárie vyprostit z vozu pomocí hydraulického nářadí. Následně odpojili AKUbaterii a zabezpečili vozidlo proti úniku provozních kapalin,“ uvedl Tomáš Pešl, operační důstojník krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina Na místě nehody zasahovali také zdravotníci a policisté.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články