V Třebíči vznikne nový basebalový stadion

Slavnostní poklepání základního kamene nového stadionu, který by měl vyrůst do letošního listopadu ve Znojemské ulici v Třebíči, se uskuteční v pondělí 12. července.

obrázek: V Třebíči vznikne nový basebalový stadion

Na místě starého hřiště Rudá Hvězda vznikne v rámci projektu Regenerace sportoviště Horka–Domky I. etapa nové basebalové hřiště, které bude využívat místní basebalový klub Třebíč Nuclears.
Akce se koná za osobní účasti prezidenta České baseballové asociace Petra Ditricha a nejvyšších představitelů ČSTV, kraje Vysočina a města Třebíče. Součástí bude také představení projektu Regenerace sportoviště Horka-Domky. Akce se koná od 13.00.

Ilustrační foto: Třebíč Nuclears

Autor: Milan Pilař

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články