Slavnostní poklepání základního kamene nového stadionu, který by měl vyrůst do letošního listopadu ve Znojemské ulici v Třebíči, se uskuteční v pondělí 12. července.
Na místě starého hřiště Rudá Hvězda vznikne v rámci projektu Regenerace sportoviště Horka–Domky I. etapa nové basebalové hřiště, které bude využívat místní basebalový klub Třebíč Nuclears.
Akce se koná za osobní účasti prezidenta České baseballové asociace Petra Ditricha a nejvyšších představitelů ČSTV, kraje Vysočina a města Třebíče. Součástí bude také představení projektu Regenerace sportoviště Horka-Domky.
Akce se koná od 13.00.
Ilustrační foto: Třebíč Nuclears
Autor: Milan Pilař