Online Před 10 měsíci

Florbaloví žáci ze Světlé dokázali vybojovat bronz

Třetí místo - to by výsledek, který před sezónou nikdo nečekal. Takovou obrovskou radost fanouškům udělali žáci Světlé a jejich sezónu si nyní krátce shrneme.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Sportovec roku 2017 ve Světlé nad Sázavou patřil florbalistům

Ve čtvrtek 25. ledna se konalo vyhlášení nejlepších sportovců města Světlá nad Sázavou za rok 2017. Florbalový oddíl Světlá nad Sázavou, který trénuje ve Světlé a v Ledči, měl při vyhlášení několik možností se radovat.

Blog
Před 12 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Juniorské florbalové týmy Světlé mají za sebou super víkend

Týmy juniorek i juniorů florbalového oddílu ze Světlé nad Sázavou mají za sebou první víkend svých soutěží. A víkend to byl velmi povedený.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Florbalisté ze Světlé nad Sázavou mají úspěchy v soutěžích i anketách

Florbalový oddíl ve Světlé nad Sázavou se může pyšnit nejen velkými úspěchy v jednotlivých soutěžích, ale také v anketách. Na vyhlášení jedné z nich, Sportovce roku Světlé nad Sázavou za rok 2016, bylo zaslouženě oceněno několik talentů světelského florbalu.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Světelské žákyně před koncem roku zazářily na domácím turnaji

Ještě v roce 2016 bojovaly světelské týmy o další body do florbalových tabulek soutěží České republiky. Nejvíce se vedlo dorostencům a žákyním.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Světelským florbalovým týmům se nedařilo

Uplynulý víkend nebyl pro barvy světelského florbalu úplně úspěšný, vyhrát se všem týmům podařilo pouze jeden zápas.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Oslabené světelské juniorky vydřely na jihu Čech bod

Světelské juniorky v minulém týdnu musely na turnaji 1. ligy juniorek v Soběslavi hodně bojovat. Na jih Čech totiž odjely bez čtyř opor a v poli se tak točila jen devítka hráček. Především tři obránkyně si pořádně mákly.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Světelské florbalové juniorky zahájily sezonu výhrou

Florbalové soutěže mládeže i dospělých se pomalu rozbíhají. Jedním z prvních, který se do nich zapojil, byl tým juniorek ze Světlé nad Sázavou. Ten v hale v Ledči nad Sázavou uspořádal turnaj první ligy juniorek. Na ten přijely týmy z Benešova, Soběslavi, Kutné Hory, Žďáru nad Sázavou a Tábora. Na světelská děvčata čekal souboj se Soběslaví a Benešovem.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

září 2016
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ