Malá knihovnická slavnost v Havlíčkově Brodě

0

krajská knihovna vysočiny, havlíčkův brod, vysočina


Malá knihovnická slavnost se uskuteční ve středu 22. listopadu od 10.30 ve velkém sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě, pořádá ji šestnáctým rokem Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě a jejím prostřednictvím se snaží ocenit záslužnou práci knihovníků neprofesionálních knihoven na Vysočině.

Na základě návrhů metodiků pověřených knihoven – Městské knihovny v Jihlavě, Městské knihovny v Pelhřimově, Městské knihovny v Třebíči, KMJS ve Žďáře nad Sázavou a Krajské knihovny Vysočiny, získá pět knihoven titul Knihovna Vysočiny 2017 a pět knihoven titul Knihovna Vysočiny 2017 – ocenění II. stupně. Dále bude vyhodnocena jedna neprofesionální knihovna v rámci kraje s nejlepší webovou stránkou.

Vedle knihovníků budou přítomni i zástupci obecních úřadů (zřizovatelé knihoven), hosté z Krajského úřadu Kraje Vysočina, z Národní knihovny ČR a zastupitelé města Havlíčkův Brod.

V úvodu a na závěr slavnosti vystoupí děti ze Základní umělecké školy v Havlíčkově Brodě pod vedením Ivany Laštovičkové.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód