https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nad+Kun%C5%A1ovcem+1405%2C+Velk%C3%A9+Mezi%C5%99%C3%AD%C4%8D%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3504150;16.0255075;Nad Kunšovcem 1405/2, Velké Meziříčí 594 01, Česko *LABORANT/ LABORANTKA pro chemické laboratoře - Velké Meziříčí | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

*LABORANT/ LABORANTKA pro chemické laboratoře - Velké Meziříčí

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.

Nad Kunšovcem 1405, Velké Meziříčí

Detail firmy

Petra Gorková
777 729 761

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 700,- až 24 000,- Kč

Náplň práce:
- práce v akreditované chemické laboratoři
- rozbory vzorků vod, kalů, odpadů, půd, sedimentů, zemědělských komodit
Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- minimální vzdělání SŠ s maturitou
- vzdělání chemického nebo přírodovědného směru výhodou
- zkušenosti s prací v chemické a mikrobiologické laboratoři vítány
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost
Nabízíme:
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s více než 25letou tradicí
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- pracovní oděvy a obuv
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
Nástup:
- dohodou, možný ihned
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail gorkova@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petra Gorková, tel.: 777 729 761.