https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Polni%C4%8Dka&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6074951;15.9163345; , , Česko *Obchodní zástupce pro oblast Moravy | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*Obchodní zástupce pro oblast Moravy

Alexandra Šafářová
566696650
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Náplň práce:
- Vytváření obchodních a marketingových strategií ve svěřeném regionu
- Mapování situace na trhu
- Aktivní hledání obchodních příležitostí
- Vedení obchodních jednání, správa obchodní agendy
- Tvorba návrhů řešení pro zákazníka, spolupráce při tvorbě nabídek
Požadavky:
- Obchodní talent, samostatnost, angažovanost, flexibilitu, týmového ducha
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Přehled v oblasti strojírenství
Výhody:Příspěvky na penzijní a životní pojištění, dovolená navíc, výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na dovolenou/vánoční prémie, příspěvek na plavání/masáže, dotované stravování.
První kontakt eamilem nebo telefonicky denně v průběhu pracovního týdne .

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.