https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Polni%C4%8Dka&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6074951;15.9163345; , , Česko *referent/ka technologie - Polnička | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*referent/ka technologie - Polnička

Alexandra Šafářová
566696650

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 28 000,- Kč

Náplň práce:
o Vedení a aktualizace technické dokumentace
o Předávání technické a výkresové dokumentace
o Příprava na audity
o Tvorba balicích listů, komunikace se zákazníkem
o Přijímání a potvrzování objednávek
Požadavky:
o Středoškolské vzdělání (SŠ ve strojírenském oboru výhodou)
o Znalost čtení výkresové dokumentace
o Uživatelská znalost MS Office
o Znalost AJ (převážně mailová komunikace)
o Zodpovědnost, důslednost, samostatnost, aktivní přístup
Nabízíme:
dotované stravování, příspěvky na penzijní a životní pojištění, dovolená naví
První kontaklt emailem nebo telefonicky.