https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pelh%C5%99imov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4308737;15.2232341; , Pelhřimov 393 01, Česko Mechanik/ Seřizovač | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Mechanik/ Seřizovač

Hana Hánová
565652202

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Požadujeme : SOU/SŠ ve strojírenském oboru, manuální zručnost časová flexibilita, loajalita, učit se nové technologie a postupy, ŘP sk. B

Výhodou : znalost práce na soustruhu a frézce, svářecí průkaz, osvědčení pro řízená VZV

Náplň práce : každodenní údržba a kontrola stavu výrobních technologií, nastavení parametrů balících strojů a výrobních linek pro dané artikly, kontrola nahlášených poruch a jejich odstranění, spolupráce na plánovaných opravách, zaškolení obsluhy strojů

Nabízíme: náborový příspěvek 5000 Kč, po zapracování navýšení mzdy, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, po zaučeníí navýšení platu