https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Okru%C5%BEn%C3%AD+1345%2C+Humpolec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5391624;15.3473256;Okružní 1345, Humpolec 396 01, Česko Servisní poradce / přijímací technik | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Servisní poradce / přijímací technik

AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.

Okružní 1345, Humpolec

Detail firmy

Jitka Kudrnová
777 600 082,567 211 211
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Požadavky: SŠ s technickým zaměřením, znalost práce na PC, ŘP sk. B, komunikační dovednosti a příjemné vystupování, zákaznický přístup, spolehlivost a loajalita, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: jednání se zákazníky, kompletní péče o ně, příjem zakázek a jejich zpracování, běžná administrativa.
Nabízíme: možnost seberealizace v prostředí značkové sítě, možnosti dalšího vzdělávání.
První kontakt nejlépe telefonicky Po-Pá 8:00-16:00 nebo e-mailem.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.