https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+Hlavn%C3%ADho+n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD+2764%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4171071;15.5950606;U Hlavního nádraží 2764/3, Jihlava 586 01, Česko Železář do armovny | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Železář do armovny

Leube Beton s.r.o.

U Hlavního nádraží 2764, Jihlava

Detail firmy

Daniela Vítů
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 200,- Kč

Popis pozice:
- pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu
Požadujeme:
- spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, manuální zručnost
Výhodou:
- znalost výkresové dokumentace
- zkušenost ve stavebním (betonářském) a strojírenském oboru
První kontakt e-mailem.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.