Havlíčkův Brod si připsal první výhru se Žďárem nad Sázavou

Hokejisté BK Havlíčkův Brod v neděli v podvečer porazili 4:2 na domácím ledě SKLH Žďár nad Sázavou. Bruslařům se podařilo nad žďárskými plameny zvítězit poprvé v sezóně, o to více je těšilo, že šlo o výhru v úvodním kole čtvrtfinálové série. Podívejte se na sestřih důležitých momentů!

uniweb weby

Po bezbrankové první třetině se v prostřední části domácí Bruslaři ujali dvoubrankového vedení. Hosté ale na začátku třetí třetiny využili přesilovku 5 na 3 a v následné klasické přesilovce vyrovnali. Zápas tak rozhodl gól Davida Michálka, na konečných 4:2 upravil při závěrečném power play Patrik Přidal.

Druhý čtvrtfinálový zápas se hraje v úterý na ledě Žďáru nad Sázavou, do havlíčkobrodské Kotliny se série vrátí ve čtvrtek 16. března