Posílení imunity v chřipkovém období s pomocí doplňků stravy

Chřipkové období se blíží, a to znamená jediné: zařadit do své rutiny dostatečnou dávku vitamínů! Pokud nejste schopni dodat je svému tělu ve stravě, můžete si vypomoci užíváním doplňků stravy. Které zvolit a proč?

uniweb weby

Trojice pro posílení imunity

Zejména v chřipkovém období byste si měli hlídat dostatečný příjem vitamínů C, D a zinku. Tato trojice je totiž skoro až kouzelná a komplexně posiluje vaši imunitu. Vitamin C napomáhá vaší psychice, takže jste díky němu štastnější, také posiluje vaši imunitu, dodává vám energii a podporuje činnost nervové soustavy. 

Vitamin D je nápomocný pro vaše svaly, kosti, zuby. A zinek chrání vaše buňky, posiluje vlasy a podporuje metabolismus. Nejlépe stravitelný je lipozomální vitamín C+D3+Zinek.

Zatočte s únavou

Není výjimkou, že se během podzimních a zimních měsíců cítíte unavení a vyčerpaní. Abyste tělu dodali chybějící energii, zařaďte do svého jídelníčku glutathion. Sice si jej tělo dokáže vyrábět samo, ale tím, jak stárneme, klesá i jeho produkce, a proto není marné dodat ho svému tělu ze stravy či doplňků. Glutathion se přirozeně vyskytuje v brokolici, květáku a česneku. Vaše tělo ale ocení také vysoce vstřebatelný lipozomální glutathion, který se rozpustí v nápoji a stačí jej užívat jednou denně.

Proč se nebránit doplňkům stravy

Zejména v zimě se nabídka kvalitního čerstvého ovoce a zeleniny v obchodech snižuje a méně je také slunečních paprsků, které jsou pro lidské tělo prospěšné. Proto je ideální čas na zařazení doplňků stravy do své každodenní rutiny. Většinu z nich stačí užívat jednou denně a výsledky začnete pociťovat během několika dní. Budete mít silnější imunitu, budete méně unavení a celkově se budete cítit skvěle.

Doplňky stravy by se zejména v zimě měly stát vašimi společníky a měli byste využívat veškerých výhod, které nabízejí.

Zdroj obrázku:
Dragana Gordic / Shutterstock.com

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
MNOZIL BRASS

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion