Svatební veletrh Vysočina již podruhé v Havlíčkově Brodě

Havlíčkův Brod – Druhý ročník Svatebního veletrhu Vysočina proběhne v pátek 4. listopadu a v sobotu 5. listopadu 2022 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.

uniweb weby

Záměr pořadatelů vytvořit jeden velký centrální svatební veletrh, který dosud v Kraji Vysočina chyběl, se podařil, v letošním roce proběhne již druhý ročník Svatebního veletrhu Vysočina, který nabídne snoubencům možnost zařídit vše potřebné pro svatbu na jednom místě.

Po oba dny čeká návštěvníky zajímavý doprovodný program a tři desítky vystavovatelů
, kteří snoubencům profesionálně poradí a připraví pro ně exkluzivní veletržní ceny.

Veletrh představí několik zlatnických dílen, které nabídnou nejen snubní, ale i zásnubní prsteny a další zajímavé šperky
. Nebude chybět ani půjčovna vybavení pro domácí svatbu včetně dekorací a světýlek. Návštěvníci zjistí, jak a kde uspořádat svatební hostinu a kam ubytovat svatebčany. S pořádáním větší svatby poradí svatební koordinátorky a svatební agentury.

Snoubenci a jejich blízcí se mohou inspirovat v oblasti svatební a společenské módy. Zjistí možnosti z oblasti gastronomie v rámci služeb jednotlivých resortů, vyberou si svatební dort a cukroví. K vidění budou aktuální trendy ve vazbách svatebních kytic, dámy si nechají poradit s líčením od profesionálních vizážistek.

Svatební salóny předvedou svatební a společenské šaty na několika módních přehlídkách v průběhu celé akce. Svůj termín zkoušky vysněných svatebních šatů si s nimi nevěsty domluví přímo na místě. Lákadlem pro návštěvníky bude světelná show, která může proběhnout i v rámci svatebního večera jako zpestření programu svatby, stejně jako vystoupení kouzelníka.

Pro snoubence je připravena soutěž o svatební cestu do luxusního hotelu Zámek Třešť v celkové hodnotě 25.000,- Kč. Soutěžící pár, který splní všechny podmínky soutěže, čeká romantický pobyt a postel s nebesy plná růží.

Vstup je na tuto dvoudenní akci ZDARMA. Veletrh bude otevřen v pátek 04.11. od 14 do 18 hodin a dále v sobotu 05.11. od 10 do 17 hodin.


Všechny aktuality a podrobnosti je možno sledovat na Facebooku, Instagramu a webových stránkách svatebního veletrhu: www.svatebni-veletrh-vysocina.cz.

Zdroj textu a fotografie: Tisková zpráva Svatební veletrh Vysočina 2022

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa