V Horáckém muzeu otevřou mlejnek. Spouštět se bude až do září

Tradiční Otevírání mlejnku aneb zahájení hlavní sezony čeká v pátek 4. května Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě.

obrázek: V Horáckém muzeu otevřou mlejnek. Spouštět se bude až do září

Dřevěné figurky poháněné vodním kolem se dají do pohybu v 15.00 a budou se pak spouštět pravidelně každou půlhodinu až do září.

Páteční slavnostní akce potvrá do 16.30 a doprovodí ji dětský folklorní soubor Kamínek ze Žďáru nad Sázavou.

Autor: Lucie Pátková

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články