Další vážná nehoda u Domamile

Ve čtvrtek 1. září ráno se stala u Domamile na Třebíčsku vážná dopravní nehoda, osobní auto skončilo převrácené na střeše. Zranil se čtyřletý chlapec.

obrázek: Další vážná nehoda u Domamile
/uws_images/firmy/083199/clanky/dalsi-vazna-nehoda-u-domamile/000001_h.JPG

Peugeot skončil na střeše, foto: HZS Kraje Vysočina

Po osmé hodině havaroval u Domamile osobní vůz Peugeot 306, na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči z Moravských Budějovic a dobrovolní hasiči ze Želetavy.

/uws_images/firmy/083199/clanky/dalsi-vazna-nehoda-u-domamile/000002_h.JPG
„Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. V době havárie v něm cestovala řidička a přibližně čtyřletý chlapec. Oba utrpěli zranění, hasiči pomohli zdravotníkům s jejich ošetřením,“ přiblížila havárii Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů. Příčinu dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR v Třebíči.
„Třiačtyřicetiletá řidička jela s osobním vozem Peugeot 306 směrem od Meziříčka na Domamil. Při jízdě se pravděpodobně plně nevěnovala řízení vozu a vyjela do silničního příkopu, kde havarovala. Řidičku zdravotníci se zraněním převezli do nemocnice k ošetření. Jejího tříletého syna letecky transportovali do Nemocnice v Brně," doplnila Marcela Lavická, tisková mluvčí Policie ČR v Třebíči s tím, že policisté u řidičky vyloučili dechovou zkoušku alkohol a škoda vyčíslili na padesát tisíc korun.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016
31.07.2016
31.07.2016


Další články