Do Mezinárodního dne muzeí a galerií se zapojí i Nové Město

V rámci Mezinárodného dne muzeí a galerií je ve středu 18. května pro všechny návštěvníky Horácké galerie v Novém Městě na Moravě vstup na volný.

obrázek: Do Mezinárodního dne muzeí a galerií se zapojí i Nové Město

Kromě stálých expozic novoměstská galerie nabízí výstavu Jindřicha Růžičky Za horizont paměti, výstavu Zmařené osudy a objekty Jiřího Vašicy - Sochařovy sny.

Nejenom návštěvníkům Horácké galerie se ve středu odpoledne představí mažoretky z novoměstského Tanečního studia. V 15.15 je na programu slavnostní průvod před Horáckou galerií a v 16.00 pódiová vystoupení na nádvoří galerie.

Autor: Lucie Pátková

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články