Brodští futsalisté doma nestačili na Brno

Domácí výběr podlehl soupeři z Moravy vysoko 1:5. Celkově tak prohrál už čtvrtý zápas v řadě a v tabulce divizní skupiny E se propadl na deváté místo.

Na palubovku havlíčkobrodských futsalistů zavítal v sobotním duelu patnáctého kola tým Žabinští Vlci Brno. Hned od počátku utkání byli hosté aktivnější. Nejzaměstnanějším hráčem domácích byl brankář Lukáš Rajdl, který si připsal několik výborných zákroků, ale na některé střely ani on nestačil. Poprvé ho překonal ve čtvrté minutě Pavel Svoboda, o pět minut později Radim Saxl a do vedení 3:0 dostal hosty Daniel Černý. První střely na branku se domácí Pramen dočkal až v polovině první části. Úspěšný byl ale až Jakub Herman, jenž v patnácté minutě snížil na 1:3. Následně Michal Havel nastřelil tyč a zdálo se, že jsou domácí opět ve hře. Zapomněli ovšem na obranu a jen díky Rajdlovi a pár šťastným momentům se skóre nezměnilo. Do kabin se tak šlo za stavu 1:3. Druhý poločas začal znovu náporem brněnských, kteří zvýšili už na 4:1. Od pětadvacáté minuty byli domácí aktivnější a vytvořili si i několik příležitostí, které ale neproměnili. V poslední minutě ještě zvýšil na 5:1 pro hosty Robert Lange. Žabinští Vlci v tabulce přeskočili Havlíčkův Brod, kterému momentálně patří devátá pozice.
V pátek 8. února ve 20.00 se Pramen představí na hřišti čtvrtého Vyškova.

Ilustrační foto: futsalhb.cz

Autor: Lukáš Zadek