Futsalisté Chotěboře obsadili čtvrté místo

Boca Chotěboř zakončila vydařenou sezónu vítězstvím nad týmem Goll Běloves, který zdolala 6:3 a v konečném účtování druhé ligy obsadila čtvrté místo.

Hosté vstoupili do utkání aktivněji a hned v úvodu si vytvořili několik gólových příležitostí, žádná z nich ale v síti neskončila. Do vedení se Boca dostala v desáté minutě zásluhou Ondřeje Staňka. Poté ale převzali otěže zápasu domácí, jimž se do konce prvního dějství podařilo otočit skóre na 2:1.

Do druhého poločasu nastoupil Pavel Novotný, který hru výrazně oživil. Nejprve srovnal z trestného kopu na 2:2 a poté ještě asistoval u třetí branky chotěbořského týmu. Ve třiatřicáté minutě opět domácí vyrovnali na 3:3 a dokonce mohli přidat i čtvrtý gól, hostujícího gólmana Petra Pátka ale několikrát zachránila branková konstrukce. Také hosté si v dalším průběhu hry vytvořili několik šancí. Za brankovou čárou skončil až pokus Ondřeje Staňka, jehož druhá branka v utkání se zároveň stala vítěznou. V závěru se ještě trefili Martin Doležal s Michalem Čápem, kteří tak definitivně rozhodli o tříbodovém vítězství na palubovce předposledního týmu druhé ligy.
Boca Chotěboř v konečném účtování druholigové tabulky obsadila čtvrté místo, když pouze o skóre zaostala za třetím Libercem.

Ilustrační foto: fkboca.cz

Autor: Lukáš Zadek