Brodští futsalisté nestačili na Lazor Vyškov

Havlíčkobrodští v předposledním duelu divizní skupiny na ledečské palubovce přivítali vyškovský Lazor, kterému podlehli poměrem 5:8.

Hosté vlétli do utkání jako uragán, ale všechny jejich pokusy v úvodu zlikvidoval Lukáš Rajdl. Také střelu Jakuba Hermana na druhé straně zpacifikoval vyškovský gólman Slovák. Poté trefili hosté tyč, ale v páté minutě už jejich pokus skončil v síti. Pramen se dočkal vyrovnání v desáté minutě, když se ve spolupráci s Jakubem Hermanem
a Davidem Kavkou trefil Ondřej Machala. O minutu později domácí dokonali obrat, když skóroval Martin Jaroš. Následně mohl na 3:1 zvýšit Jiří Stojan, ale nastřelil pouze tyč. Do konce první části skóroval ještě dvakrát hostující Petr Haumer a David Kavka. Po dvaceti minutách tak platil stav 3:3.

Také druhý poločas začali lépe hosté. Ve třiadvacáté minutě dovršil Haumer hattrick a poslal Lazor do vedení 4:3. Vedení ale hostům vydrželo jen pár vteřin, vzápětí totiž opět srovnal stav Jakub Herman. V pětadvacáté minutě rozpoutal Vyškov před brodskou brankou kolotoč střel, ale Rajdl všechny pokusy zlikvidoval. Následně už ale nestačil na střelu Martina Ličky, jenž poslal Lazor znovu do vedení. Ve čtyřiatřicáté minutě prohrával Pramen už 4:7 a odhodlal se ke hře bez brankáře. Ondřej Machala sice ihned snížil, ale konečné slovo měli hosté. Petr Haumer uzavřel skóre na 5:8. V tabulce patří Pramenu osmá pozice.
Poslední duel sezóny čeká brodský tým v pátek 5. dubna v 21 hodin, kdy se představí na palubovce bílovické Egretty.

Autor: Lukáš Zadek