Futsalisté Chotěboře nestačili na Hradec Králové

Boca Chotěboř v sedmnáctém kole druhé ligy nestačila na hradecký Salamandr. Skóre utkání sice otevřela Boca, další jeho průběh ale patřil domácím.

Chotěbořští futsalisté se v pátek 15. února představili na palubovce Hradce Králové, kde lídrovi soutěže podlehli 2:5. Lépe ale do utkání vstoupila Boca, ve čtvrté minutě ji dostal do vedení Martin Somerauer. Poté už ale diktovali tempo domácí. Nejprve ve třinácté minutě vyrovnali a před koncem prvního poločasu jim hosté vlastní brankou pomohli k obratu. Po dvaceti minutách tak platil stav 2:1 pro královéhradecký Salamandr.
Dalšího gólu se diváci dočkali až ve třicáté minutě, kdy Hradec zvýšil už na 3:1. O čtyři minuty později rozhodli Východočeši dvěma slepenými góly o svém vítězství definitivně. Chotěboř v závěru už jen snížila na konečných 2:5, když si v sedmatřicáté minutě připsal trefu Ondřej Staněk. V druholigové tabulce patří Boce pátá příčka, na čtvrtý Liberec ztrácí tři body.

Další zápas čeká Chotěboř v pátek 1. března, kdy ve 20.00 vyzve v ledečské hale devátý Brandýsek. O týden později se představí na palubovce aktuálně osmé Kadaně.

Ilustrační foto: fkboca.cz

Autor: Lukáš Zadek