Futsalisté Pramenu nestačili na lídra tabulky

Havlíčkobrodští futsalisté v sobotu nestačili na Tango Brno B, jemuž podlehli 2:10. Vysoký výsledek se zrodil ve druhé části, tu domácí ovládli 7:2.

Brněnský tým, který posílili hráči z české reprezentace, se dostal do vedení už v první minutě, když hned první akci zápasu využil Jan Dornay. Do konce první půle se Tango radovalo ještě dvakrát, zatímco hosté svých šancí nevyužili. Po dvaceti minutách tak platit stav 3:0.

Ve druhém dějství se obrázek hry opakoval, ale s větší gólovou nadílkou. Ve dvaadvacáté minutě zaznamenali domácí další dvě trefy a jejich hody zdaleka neskončily. O chvíli později zvyšoval Ondřej Šidla už na 6:0, v sedmadvacáté minutě se Brno prosadilo hned třikrát a kanonádu uzavřel Gabriel Rick trefou na 10:0. Hostující Pramen zaznamenal před koncem zápasu ještě čestný úspěch v podobě dvou branek, když skórovali Jan Šimoníček a Ondřej Machala. Po vysoké prohře s lídrem tabulky zůstává Havlíčkův Brod v divizní skupině osmý se sedmibodovou ztrátou na sedmý Lazor Vyškov.
V sobotu 9. března v 19.00 přivítají Broďáci na své palubovce desátý Tomson STŽ Brno.

Ilustrační foto: futsalhb.cz

Autor: Lukáš Zadek