Evropa 2 a Pigy přiváží na Vysočinu festival Léto lásky

Evropa 2 a multimediální projekt Pigy se spojily v rámci projektu Pigyáda a vznikl třídenní festival Léto lásky. V Šiklandu na Vysočině odstartuje 12. srpna.

uniweb weby

Přiveze s sebou řadu hvězd, například Ewu Farnou, Mira Žbirku, kapelu Slza, Xindl X, Jelen nebo Chinaski. Nebudou chybět ani tradiční představitelé Pigyády, prasátko Pigy a kouzelník Jirka Hadaš.
Značky Pigy a Evropa 2 si přichystaly pro své posluchače unikátní festival s názvem Léto lásky. Zábavný rodinný festival, který se uskuteční druhý srpnový víkend v Šiklandu na Vysočině, se ponese v duchu hudby, zábavy, barev, představení s odkazem na hnutí hippies ze 70. let. Návštěvníci se mohou těšit na dvě stage, na kterých vystoupí více než patnáct tuzemských umělců, mezi nimiž jsou například kapely Chinaski, Jelen, Slza nebo zpěvák Xindl X. Celá show pak bude doprovázena akrobatickými a kouzelnickými vystoupeními, světelnými efekty a nebude chybět ani ohňostroj. Moderátory festivalu Léto lásky budou tváře Evropy 2, Zorka Hejdová a Pavel Cejnar.

/uws_images/firmy/083199/clanky/evropa-2-a-pigy-privazi-na-vysocinu-festival-leto-lasky/000001_h.jpg
„Jsem nadšená, že se podařilo najít společnou cestu se Šiklandem. Je to ideální místo pro trávení volného času a skvělé území právě pro letní hudebně - artový festival. A zároveň považuji za skvělé spojení mladého rádia Evropa 2 s Pigym, který oslovuje rodiny s dětmi,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2 a dodává: „Těším se, že festival Léto lásky rozbuší srdce všem návštěvníkům a podaří se nám je pobavit a společně si užít srpnový víkend.“
„Snahou bylo povýšit tradiční dětskou Pigyádu na zábavný rodinný festival, kde si na své přijdou děti i dospělí. Věřím, že spojením značek Pigy, rádia Evropa 2 a Šiklandu, vznikl český hudebně zábavný unikát. Přizpůsobili jsme koncept i dramaturgii festivalu tak, aby Léto Lásky bavilo pětileté, patnáctileté i padesátileté. Vystoupí nejlepší české kapely, budou akrobatická vystoupení, světelná podívaná a v rámci Pigyády i nejbarevnější zábava pro děti,“ prozrazuje Zdena Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.
„Náš areál je přímo stvořen pro pořádání podobných akcí. Spojení největšího přírodního zábavního areálu v ČR Šiklandu a značek rádia Evropa 2 a Pigy podpoří naši myšlenku rozdávání radosti a lásky dětem i dospělým, která je pro všechny společná. Věřím, že kvalitní zázemí našeho areálu a krásné přírodní prostředí Vysočiny umocní zážitek všech návštěvníků festivalu Léto lásky a osobně se na tuto akci moc těším,“ dodává Libor Šikl, generální ředitel Šikland, a. s.

Autor: Zuzana Nevoralová

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
22.04.2016 00:000 +
 
SEO UNIWEB

Hlavní zprávy