Online Před 10 měsíci

Krajský přebor Vysočiny v bleskovém šachu o svátcích ve Žďáře nad Sázavou

Během druhého vánočního svátku na Štěpána se odehrál ve Žďáře nad Sázavou v hotelu Hajčman tradiční 36. ročník vánočního turnaje v bleskovém šachu. Memoriál Josefa Chalupy byl zároveň otevřeným přeborem Kraje Vysočina pro rok 2018. Pořadatelem byl ŠK TJ Žďár nad Sázavou.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Krajský přebor Kraje Vysočina mládeže do 16 let v šachu 2017

Krajský přebor mládeže do 16 let se hrál v sobotu 30. září a v neděli 1. října ve Sportovním centru Pěšinky ve Světlé nad Sázavou. Mládež hrála ve dvou věkových skupinách a z celkových výsledků byly vyhodnoceny jednotlivě kategorie. Letošního krajského přeboru se zúčastnili nejen hráči z oddílů Krajského šachového svazu Vysočina, ale i hráči s trvalým pobytem v Kraji Vysočina.

Blog
Před 12 měsíci

Šachisté ŠK Světlá nad Sázavou vyhráli Česko-slovenskou extraligu družstev žen 2017

Od úterý 13. června se ve Sportovním centru Pěšinky ve Světlé nad Sázavou konal osmý ročník Česko-slovenské extraligy žen. Bojovalo se o tituly mistra České republiky družstev žen a mistra Slovenské republiky družstev žen.

Blog
Před rokem

Mladí šachisté se utkali ve Žďáře nad Sázavou

Ve středu 11. ledna se v sále Domu dětí a mládeže při Active SVČ ve Žďáře nad Sázavou odehrálo okresní kolo přeboru škol v šachu. Při rekordní účasti dvanácti týmů se mladí šachisté utkali stejně jako každý rok napříč kategoriemi v sedmikolovém turnaji švýcarským systémem.

Blog
Před rokem

Šachisté na Vysočině zahájili soutěže družstev

V říjnu tradičně začíná šachistům sezona týmových soutěží. Nejinak tomu je i letos. Nejprve proběhla první kola ve druhé lize krajské soutěži, o minulém týdnu se přidala první liga, krajský přebor a regionální soutěže.