Juniorky z Fanaticu finalistkami Mistrovství světa v aerobiku 2017

0

tsm fanatic, mistrovství světa, fisaf, petite step


V holandském Leidenu se konalo Mistrovství světa ve sportovním a fitness aerobiku pořádané aerobikovým svazem FISAF. Havlíčkobrodský TSM Fanatic vyslal do mezinárodních bojů šestičlenný tým juniorek v kategorii Petite step (14-16 let).

Tým se zodpovědně připravoval pod vedením trenérky Kateřiny Doležalové a na závodní ploše odvedla děvčata dobrou práci a na rozdíl od soupeřek se nedopustila hrubé chyby. V konečném součtu to však u rozhodčích stačilo pouze na nepopulární čtvrté místo. Přestože byly závodnice i trenérka zvýsledku zklamány, v mezinárodní konkurenci se rozhodně neztratily. Naopak, třetí místo uniklo jen o vlásek a finále tak bylo napínavé až do konce.

Juniorky z TSM Fanatic reprezentovaly tedy svůj klub i město Havlíčkův Brod, které účast na MS 2017 podpořilo, zodpovědně a snasazením a my se těšíme na jejich další vystoupení a úspěchy.

Nyní čeká TSM Fanatic závěr sezóny, který je tradičně spojený s Akademií 2017, která se uskuteční 12. listopadu v Městském kině a divadle Ostrov.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
Sportovní spolek - Tréninkové středisko mládeže (TSM) , združující závodní týmy aerobiku a zumby. Středisko dále nabízí řadu pohybových kurzů pro děti a mládež již od 3 let věku, např. Dětskou jógu, Gymnastickou přípravku, Aerobikovou a zumba přípravku, AIKIDO a základy bojových umění pro děti.

Nejčtenější
Nejhodnocenější
http://vysocina-news.cz/ BILA