Online Před 7 roky

Dukla slaví účast v baráži, rozhodl gól Richarda Diviše

V pátek se na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě odehrál rozhodující sedmý zápas semifinále play off WSM ligy mezi domácí Duklou a Rytíři Kladno. Zápas rozhodla jedna branka.

Blog
Před 7 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Jihlavská Dukla promarnila první mečbol

Hokejisté jihlavské Dukly nedokázali využít první mečbol v semifinále play-off první hokejové ligy, když v pondělí 20. března podlehli na domácím ledě kladenským Rytířům 1:2. Série se tak zítra stěhuje na led Středočechů.

Blog
Před 7 roky

Masopustní Jarmark v Havlíčkově Brodě

V neděli 26. února pořádalo Mateřské centrum Zvoneček patnáctý ročník Masopustního jarmarku s maškarním průvodem. Pestrobarevné masky, hudba, tanec, malování na obličej rtěnkami, taková byla nedělní atmosféra na Havlíčkově náměstí.

Blog
Před 7 roky

Dukla Jihlava zadřela Motor v prodloužení

V rámci 41. kola WSM ligy se na Horáckem zimním stadionu odehrál šlágr, ve kterém proti sobě v retro dresech nastoupili soupeři HC Dukla Jihlava a ČEZ Motor České Budějovice.

Blog
Před 7 roky

Zlatá tečka, Koukalová vyhrála závod s hromadným startem

Přece jen se čeští fanoušci biatlonu v Novém Městě na Moravě dočkali. Česko nebylo na stupni vítězů až do neděle 18. prosince večer, kdy se rovnou na první místo probojovala Gabriela Koukalová.

Blog
Před 8 roky

Koukalovou potrápily tři chyby, Chevalierová si spravila chuť

Ve švech praskající tribuny a bouřlivá atmosféra ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě byly snad ještě více znát při podvečerním stíhacím závodu žen v sobotu 17. prosince. Koukalová vybojovala první desítku.

Blog
Před 8 roky

Fourcade zvítězil podruhé, Moravce potrápil pád

Program třetího kola Světového poháru v biatlonu se v sobotu 17. prosince v Novém Městě na Moravě přehoupl za svou polovinu. Závodníky kategorií mužů i žen čekala stíhací závod.

Blog
Před 8 roky

Koukalové utekl boj o bednu po třetí chybě

Druhým dnem pokračoval v pátek 16. prosince program třetího kola světového poháru v biatlonu. Tentokrát se na start postavily ženy, které čekal sprint na sedm a půl kilometru. Zvítězila Tatiana Akimová.

Blog
Před 8 roky

Fourcade potvrdil prvenství v SP vítězstvím ve sprintu

Celkem 25 500 diváků si ve čtvrtek našlo cestu do Vysočina Areny, kde probíhá 3. kolo světového poháru v biatlonu. Úspěch v podobě zlaté medaile oslavila v prvním závodě Francie.

Blog
Před 8 roky

Vysočina Arena je vyprodaná, český biatlonový svátek začíná příští čtvrtek

Ve čtvrtek 15. prosince startuje v Novém Městě na Moravě třetí kolo světového poháru v biatlonu, který díky osmi závodům potrvá až do neděle. Vysočina Arenu má denně navštívit přes třicet tisíc fanoušků.

Blog
Před 8 roky

Z pódia létaly i kalhotky, Tři Sestry vystoupily na Ostrově

V pátek 19. října vystoupily v havlíčkobrodském kulturním domě Ostrov kapely Horkýže Slíže a Tři Sestry. Legendární Česko-Slovenská punková scéna přilákala přes pět set fanoušků.

Blog
Před 8 roky

Bruslaři prohráli o gól

Havlíčkobrodští hokejisté zavítali k odehrání 12. kola druhé ligy na led Kolína, jemuž dlužili porážku z minulého vzájemného střetnutí, které pod střechou Kotliny skončilo výhrou 3:2 pro Kozly. Stejným poměrem skončil i sobotní odvetný duel.